HELLA Tech World
 
HELLA TECH WORLD

HELLA TECH WORLD

03/23/2015
HELLA TechWorld
W HELLA TECH WORLD znajdziesz wiele informacji technicznych nie tylko na temat hamulców, ale także z dziedzin należych do kompetencji firmy HELLA, takich jak oświetlenie, elektryka, elektronika i systemy termiczne. Dostępne do pobrania dokumenty, broszury i narzędzia online, a także pogłębione informacje techniczne dostarczają dystrybutorom i warsztatom wsparcia w ich codziennej pracy. Po przejściu przez proces bezpłatnej rejestracji, wszystkie te materiały są dostępne na portalu dla warsztatów.
11/15/2018

Wskazówki dotyczące naprawy określonych modeli samochodów

W tej bazie danych znajdziesz wskazówki dotyczące naprawy i diagnostyki określonych modeli samochodów, odniesione do różnych objawów usterek. Doświadczeni technicy i mechanicy opracowali te profesjonalne informacje techniczne, aby pomóc warsztatom w naprawach pojazdów. W HELLA TECH WORLD znajdziesz między innymi informacje na następujące tematy:
  • BMW seria 7 E 65/66 (wszystkie modele) - Układ hamulcowy przedniej i tylnej osi skrzypi przy lekkim wciśnięciu hamulca
  • Opel Mokka, rok produkcji 2013 (wszystkie modele) -  Zmieniony moment dokręcania nakrętek koła
  • Mercedes Benz Klasa A, typ: W 168, rok produkcji od 1997 do 2004 (wszystkie modele) - Nierównomierne lub przyspieszone zużycie klocków hamulcowych Przeciążenie termiczne
  • Lancia Ypsilon (843), rok produkcji: 2003 – 2011 (wszystkie modele) - Wibracje i odgłosy na tylnej osi
11/16/2018
 
 

Informacje techniczne o produktach

Przygotowane przez doświadczonych techników: nasze informacje techniczne na temat produktów HELLA PAGID i określonych systemów pojazdów zostały udostępnione także w HELLA TECH WORLD. Tutaj znajdziesz przykład:
11/16/2018
 
 

Know-How Tool

Odkryj wiele możliwości wykorzystania naszego narzędzia Know How Tool – wiedzy technicznej połączonej z realistycznymi grafikami 3D.
11/15/2018
 
 

Filmy techniczne

Nasi eksperci pokazują w tych krótkich filmach szczegółowo wszystkie etapy profesjonalnej naprawy, co ma stanowić pomoc lub szkolenie dla pracowników warsztatu.
11/16/2018
 
 
 
 
Zarejestruj się w HELLA TECH WORLD już dziś i zacznij rozwijać swoją wiedzę, która zwiększy twoje kompetencje i przyniesie sukces!
11/15/2018
 
 
HELLA PAGID
Film
Hella Pagid Brake Systems
Poznaj Hella Pagid Brake Systems! Ten film przedstawia naszą firmę. Zobacz film
 
Brake Guide
Tutaj przejdziesz do naszego katalogu części zamiennych online BrakeGuide.
więcej
HELLA PAGID BrakeGuide to internetowy katalog części zamiennych
 
11/15/2018