Produkty
 
Produkte
Produkty

Szeroka gama produktów dostosowana do potrzeb

Udane produkty odznaczają się tym, że oferują klientom trwałe korzyści. Asortyment HELLA PAGID idealnie spełnia ten wymóg - oferujemy szeroką gamę produktów w połączeniu z maksymalnym bezpieczeństwem, komfortem i trwałością.
Z tego powodu nie dziwi fakt, że nasze klocki hamulcowe pokrywają prawie 100% europejskiej floty samochodów. Wraz z tarczami hamulcowymi HELLA PAGID tworzą idealną parę cierną do samochodów wszystkich typów i klas.

Do zastosowań na tylnej osi oferujemy szczęki hamulcowe i bębny, które radzą sobie w najbardziej wymagających sytuacjach. Wstępnie zmontowane zestawy szczęk hamulcowych na wymianę pozwalają zaoszczędzić maksymalnie czas i koszt, co stanowi o ich zalecie.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, włączyliśmy do oferty hydrauliczne i inne elementy układu hamulcowego. Również w tym zakresie HELLA PAGID oferuje doskonałą jakość i wyjątkowe usługi.

Smary, środki do czyszczenia hamulców, czujniki zużycia i inne akcesoria uzupełniają ofertę i tworzą program dostosowany do potrzeb naszych partnerów.

11/15/2018
 
 

PERFEKCJA NASZĄ ASPIRACJĄ

W naszej ofercie znajduje się ponad 14 000 produktów, w tym części eksploatacyjne, hydraulika do hamulców, płyny i akcesoria. Dzięki zakresowi asortymentu i jakości naszych produktów zaspokajamy potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.
Bowiem BRAKING IS OUR NATURE !
Do pobrania
HELLA PAGID
Dowiedz się więcej o nas! Ta broszura przedstawia naszą firmę.
Broszura wizerunkowa, PDF (2.11 MB)
 
11/15/2018
HELLA TECH WORLD dla warsztatów
Skorzystaj z HELLA TECH WORLD! Zapewnimy profesjonalne wsparcie dla Twojego warsztatu, dostarczając aktualnych informacji technicznych i praktycznych porad. Do HELLA TECH WORLD
HELLA Tech World
 
11/15/2018
Brake Guide
Tutaj przejdziesz do naszego katalogu części zamiennych online BrakeGuide.
więcej
HELLA PAGID BrakeGuide to internetowy katalog części zamiennych
 
11/15/2018
HELLA PAGID
Film
Hella Pagid Brake Systems
Poznaj Hella Pagid Brake Systems! Ten film przedstawia naszą firmę. Zobacz film