Profil przedsiębiorstwa
 
Profil przedsiębiorstwa
Image

HAMULCE W NOWYM ŚWIETLE

Hella Pagid Brake Systems - joint venture dostawców przemysłu motoryzacyjnego, firm TMD Friction i HELLA - dostarcza elementy i akcesoria do układów hamulcowych na światowe rynki części zamiennych. Obaj partnerzy mają udziały we wspólnym przedsiębiorstwie po 50 procent. Hella Pagid czerpie wiele korzyści z komplementarnych kompetencji obu dostawców przemysłu motoryzacyjnego, bowiem we wspólnym przedsięwzięciu dwie wiodące na rynku firmy łączą swoje atuty zakresie oryginalnego wyposażenia oraz doświadczenie w działalności handlowej i usługowej. TMD Friction jest wiodącym na świecie producentem klocków hamulcowych, łącząc w swojej ofercie produktów doskonałą technologię hamulców z innowacjami. Produkty Hella Pagid są dystrybuowane za pośrednictwem globalnej organizacji handlowej HELLA.
11/15/2018
 
 

RELIANCE. TRUST. PERFORMANCE.

Początki naszej firmy i marki PAGID sięgają roku 1899. Jesteśmy dumni z długiej i udanej historii firmy, ponieważ oznacza ona ciągłość, doświadczenie i przedsiębiorczą wizję.
Dystrybutorzy części i warsztaty kojarzą naszą markę z kompetencją, ciągłym doskonaleniem i niezawodnością. Nasza nadzwyczajna logistyka, doskonałe usługi i oferta są równie przekonujące jak jakość produktów naszej marki.
W naszej ofercie znajduje się ponad 14 000 produktów, w tym części eksploatacyjne, hydraulika do hamulców i sprzęgieł, płyny i akcesoria. Dzięki zakresowi asortymentu i jakości naszych produktów zaspokajamy potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. RELIANCE. TRUST. PERFORMANCE.
11/15/2018
 
 

DOBRZE ZAOPATRZONY - W PONAD 14 000 ARTYKUŁÓW

Markę Hella Pagid wyróżnia wyjątkowo szeroka gama artykułów w czterech segmentach - hydraulika hamulców, części eksploatacyjne, płyny i akcesoria. Wszystkie nasze produkty odznaczają się wysokim poziomem bezpieczeństwa i komfortu oraz trwałością.
Asortyment klocków hamulcowych Hella Pagid pokrywa prawie 100 procent europejskich pojazdów, co stanowi wyraźny znak naszej chęci osiągnięcia doskonałości i jakości naszych produktów.
11/15/2018
 
 

RYNEK ZAWSZE W CENTRUM UWAGI

Naszą aspiracją jest perfekcja. Naszą przewagą jest szybkość. Nie tylko w reagowaniu na zmieniające się potrzeby rynku, ale w wyprzedzaniu zawsze o krok rynku - w tym widzimy nasze wyzwanie. Stale poszerzamy nasz asortyment w ofercie, aby jak najlepiej odpowiadał potrzebom naszych klientów. Od połowy 2014 r. nasza oferta obejmuje oprócz zwykłych części do hamulców, także linki hamulcowe.
Poprzez stały rozwój i uzupełnianie na czas naszego asortymentu, osiągamy nie tylko wysoki wskaźnik pokrycia; możemy również elastycznie reagować na życzenia klientów i potrzeby rynkowe.
11/15/2018
 
 

PERFEKCJA NASZĄ ASPIRACJĄ

Nasze produkty są zgodne z normami jakości OE i spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, jakości i zrównoważonego rozwoju. Między innymi dlatego, że są wytwarzane zgodnie z określonymi specyfikacjami w starannie wybranych, sprawnie działających zakładach, na przykład w Niemczech, Francji i Anglii.
Ponadto podstawą rozwoju i sukcesu firmy są zrównoważone partnerstwa. Partnerzy Hella Pagid czerpią korzyści z jakości naszych produktów, szerokiego asortymentu oraz w pełni kompleksowych usług, co ma na celu zwiększenie ich konkurencyjności na dynamicznym rynku.
11/15/2018
 
 

DOSKONAŁY SERWIS I WSPARCIE

Nasi eksperci zapewniają warsztatom najwyższej klasy obsługę techniczną i wsparcie sprzedaży.  Jesteśmy kompetentnym i wiarygodnym partnerem dla dystrybutorów części i warsztatów samochodowych, oferując profesjonalne szkolenia, techniczną infolinię oraz informacje techniczne pochodzące od praktyków. Nasze portfolio usług uzupełniają ukierunkowane i profesjonalne wsparcie sprzedaży oraz atrakcyjne sieci warsztatowe.
11/15/2018
 
 
 
 
 
 
HELLA PAGID
Film
Hella Pagid Brake Systems
Poznaj Hella Pagid Brake Systems! Ten film przedstawia naszą firmę. Zobacz film
 
Do pobrania
HELLA PAGID
Dowiedz się więcej o nas! Ta broszura przedstawia naszą firmę.
Broszura wizerunkowa, PDF (2.11 MB)
 
11/15/2018