Przedsiębiorstwo
 
Unternehmen
Przedsiębiorstwo

Hamulce w nowym świetle

HELLA PAGID BRAKE SYSTEMS oferuje szeroki asortyment hamulców i części – wykonanych z użyciem doskonałej, spełniającej najwyższe wymagania technologii. Paleta naszych produktów obejmuje klocki do hamulców tarczowych, szczęki hamulcowe oraz bębny hamulcowe i jest ciągle rozbudowywana i dostosowywana do potrzeb naszych klientów. HELLA PAGID BRAKE SYSTEMS jest jednym z czołowych dostawców układów hamulcowych na niezależnym rynku części samochodowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie jako dostawca wyposażenia oryginalnego i kompetencje marketingowe jednej z największych organizacji handlowych na świecie. HELLA oferuje także szeroki wybór części eksploatacyjnych, takich jak żarówki czy wycieraczki.

11/15/2018

Obszerna oferta

Od małych samochodów miejskich po auta sportowe o wysokich osiągach - klocki hamulcowe HELLA PAGID BRAKE SYSTEMS oferują idealne połączenie bezpieczeństwa, trwałości i doskonałego komfortu hamowania dla pojazdów każdej klasy. Potwierdzają to dopuszczenia na pierwszy montaż przez największych producentów samochodów na całym świecie.
11/15/2018
 
 

Innowacyjny rozwój oferty

Stale poszerzamy nasz asortyment w ofercie, aby jak najlepiej odpowiadał potrzebom naszych klientów. Dlatego już w drugim kwartale 2013 r. dodaliśmy do naszego portfolio dla warsztatów i hurtowni produkty z segmentu "hydrauliczne hamulce" oraz szeroki wybór wyposażenia warsztatowego.
11/15/2018
 
 

Najwyższa jakość

Każdy nowy klocek hamulcowy jest opracowywany w ścisłej współpracy z wiodącymi producentami samochodów. Nowy produkt przed dopuszczeniem zalicza jazdy testowe liczące do 300 000 kilometrów i jest intensywnie badany pod kątem efektów hamowania, zużycia i komfortu. Ta wiedza z badań i własne zakłady produkcyjne, w tym niektóre położone w Niemczech, pozwalają oferować także na rynku wtórnym jakość typową dla dużego dostawcy OE.
11/15/2018
 
 

Doskonały serwis i wsparcie

Nasi eksperci zapewniają warsztatom najwyższej klasy obsługę techniczną i wsparcie sprzedaży.  Jesteśmy kompetentnym i wiarygodnym partnerem dla dystrybutorów części i warsztatów samochodowych, oferując profesjonalne szkolenia, techniczną infolinię oraz informacje techniczne pochodzące od praktyków. Nasze portfolio usług uzupełniają ukierunkowane i profesjonalne wsparcie sprzedaży oraz atrakcyjne sieci warsztatowe.
11/15/2018
 
 

Globalna sieć sprzedaży

Know-how dostawcy OE i kompetencje w zakresie projektowania: dzięki niezwykle szerokiej ofercie, zwierającej ponad 33 000 produktów, firma HELLA dysponuje jedną z największych na świecie organizacji handlowych, zajmujących się sprzedażą części uniwersalnych i dedykowanych, akcesoriów i sprzętu warsztatowego. Dostarczamy produkty do ponad 100 krajów dzięki naszej globalnej sieci i doskonałej logistyce o wysokiej elastyczności działania i dostępności części – produkty HELLA PAGID BRAKE SYSTEMS korzystają z tej sieci sprzedaży.
11/15/2018
 
 
 
 
 
 

BEZKONKURENCYJNE. NIEZAWODNE.

HELLA PAGID oferuje pełną gamę produktów związanych z hamulcami, odznaczających się doskonałymi rozwiązaniami i jakością silnej marki. W przypadku HELLA PAGID kompetencja dostawcy na pierwszy montaż łączy się z doświadczeniem i umiejętnościami dystrybutora części i usług na aftermarket.
Do pobrania
HELLA PAGID
Dowiedz się więcej o nas! Ta broszura przedstawia naszą firmę.
Broszura wizerunkowa, PDF (2.11 MB)
 
11/15/2018
HELLA TECH WORLD dla warsztatów
Skorzystaj z HELLA TECH WORLD! Zapewnimy profesjonalne wsparcie dla Twojego warsztatu, dostarczając aktualnych informacji technicznych i praktycznych porad. Do HELLA TECH WORLD
HELLA Tech World
 
11/15/2018
Brake Guide
Tutaj przejdziesz do naszego katalogu części zamiennych online BrakeGuide.
więcej
HELLA PAGID BrakeGuide to internetowy katalog części zamiennych
 
11/15/2018
HELLA PAGID
Film
Hella Pagid Brake Systems
Poznaj Hella Pagid Brake Systems! Ten film przedstawia naszą firmę. Zobacz film